Pivní lázně


Milí přátelé, lámete si hlavu s dárkem pro své blízké či známé? Nevíte, co nabídnout svým obchodním partnerům? Nyní máte možnost zakoupit vouchery do našich  nových pivních lázní, které jsme spustili 28. ledna 2019. Dárkové vouchery jsou k dispozici U Balona nebo Vám je po domluvě můžeme zaslat poštou.

Užijte si luxus a soukromí v našich privátních beer spa, kde nebudete rušeni dalšími návštěvníky. BPL budou 75 minut k dispozici pouze Vám. Nabízíme i možnost BPL procedury pro 2 až 4 osoby nebo 2 páry.

Lázně můžete navštěvovat každý den v těchto hodinách - v 11:00 hodin, ve 13:00 hodin, v 15:00 hodin, v 17:00 hodin a v 19:00 hodin
Rezervaci na určitý den a hodinu si rezervujte pouze telefonicky na našem mobilním čísle 601 550 001
 

U nás si můžete dopřát tyto procedury:
 

Originální BPL Olejové

- Pivní olejová lázeň v dřevěných kádích se sladovými výtažky
navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody, podporuje celkovou regeneraci organismu. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Vhodná zejména pro suchou pokožku, která má sklony se olupovat, praskat a svědit.
Regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením.
 

Originální BPL klasické

- Pivní pěnová lázeň v dřevěných kádích se sladovými výtažky
Pivní pěna zjemňuje a regeneruje pokožku, má relaxační a zklidňující účinky. Obsahuje velké množství piva a vitamínů B. Koupel v pivní pěně zázračně uvolní Vaše namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí.
 
  • zjemňuje a regeneruje pokožku
  • zklidňující účinky
  • uvolňuje namožené svaly
  • zbavuje pocitu napětí
  • každodenní použití

 
Finskou saunu

Chuťovka k našemu pivu

Relax na bio slámě

 
Neomezené čepování piva BULAČ® z našeho pivovaru, dle chutě a svých sil.


Lázeň 30 minut, Finská sauna -  klasická sauna s teplotou 80°C vhodná pro širokou klientelu k prohřáti organismu před procedurou BPL. Naše pivní lázně nedoporučujeme seniorům z důvodu vyšší teploty při pobytu.

Všechny naše BPL koupele jsou doplněny o pivní kosmetiku Saela (ručně vyrobeno), která vychází z mnohaleté tradice českého pivovarnictví. Pivo je zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, tyto výrazně napomáhají regeneraci pokožky. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje, kosmetika obsahuje velké množství piva, chmelový extrakt a pivovarské kvasnice. Výrobky neobsahují žádné syntetické barvy. Tuto kosmetiku si můžete u nás zakoupit ať už jako dárek pro své blízké nebo pro sebe, po vyzkoušení u nás v podobě sprchového gelu, šamponu, peelingu nebo koupele.

Jedná se o výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny na dřevěných lehátkách či slámě, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Pivo nejen že je oblíbeným nápojem takřka na celém světě, ale také obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek.
 

 
Vše 100% naturální bez chemických přísad.

V ceně je obsaženo:

75 minut v BPL / 2 osoby 2290 CZK
75 minut v BPL / 4 osoby 3990 CZK


Výhodné balíčky najdete v sekci: https://www.ubalona.cz/cs/balicky.html

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním číste: +420 601 550 001
Dárkové poukazy lze zakoupit pouze za hotovost, platební karty nepřijímáme

Těšíme se na Vás.

Upozornění: od 1. 6. 2022 - 30. 9. 2022 máme lázně ZAVŘENÉ! Aktuální informace najdete na:
https://www.ubalona.cz/cs/pivni-lazne.html
 
2011 © Publikuje firma Follis Trade s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

 
 
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15

Všechny fotografie z galerie Balonovy pivní lázně

SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz