Výpis všech článků

Hostinec U Balona je tady pro vás

Hostinec u Balona se nachází v příjemné lokalitě nedaleko centra města, ale zároveň v poklidném prostředí řeky Lučiny a nově vzniklé odpočinkové zóny směrem na Datyně a Bludovice.

Také zde vede cyklostezka směrem na Beskydy a Žermanickou přehradu.

Hostinec u Balona se stal vyhlášený již před mnoha lety a to díky kvalitní domácí kuchyni,
která si zakládá na čerstvých surovinách a lahodnému tankovému pivu.

 


Novinky z našeho pivovaru!

jedeme dál...

Svrchně kvašený světlý speciál CITRA - SINGLE HOP PALE ALE 13°

Svrchně kvašené světlé pivo KAZBEK - SINGLE HOP PALE ALE 11°

Nově na čepu! Naše piva jsou nepasterizovaná a nefiltrovaná!


BULAČ

Světlé výčepní pivo 10°, lehčí sladové chuti. Slabší parťák ŠTAJGRA.

BULAČ: označení pocházející z Ostravska. Bulačem je nazývána osoba, která nepříjde do práce nebo vynechá směny např. z důvodu předchozí noční pijatyky...


ŠTOLA

Tmavý ležák 12° spodně kvašený, flekovského typu s jemnou hořkostí. Vařeno ze čtyř druhů sladu.


HAJCMAN

Spodně kvašený polotmavý speciál 13°, příjemně sladový charakter a nádherným aroma po sladu, jantarové barvy, vařeno ze dvou druhů sladů "Bo fajne pivo"


 


CAP BOCK

Spodně kvašený polotmavý speciál CAP BOCKBock proslavily pivovary z Mnichova a je ideální pro chladné období. Je to silný ležák barvy tmavého mahagonu. Sladové tělo je vyrovnáno chmelovým dozvukem a stopami alkoholu, který příjemně zahřeje. Vyzkoušejte k tmavému masu. Vyrobeno, dle naší receptury. 


BORŮVKA

Světlý ležák 12° spodně kvašený s lehkým borůvkovým nádechem, nečekejte nasládlou chuť, ale správný říz ležáku, nefiltrovaný, nepasterizovaný "Bo fajne pivo"


VIŠEŇ

Spodně kvašené polotmavé výčepní pivo 9° s jemnou ovocnou vůní a příchutí višně, taktéž vhodné pro letní období "Bo fajne pivo"


 


CUKROUŠ

Spodně kvašený polotmavý speciál CUKROUŠVídeňský speciál vyroben pro Vás na vánoční období. Barva dozlatova vypečeného vánočního cukroví s aroma badiánu, skořicí, zázvorem a hřebíčku. Ideální pro vychutnání si tohoto svátečního speciálu v čase vánočním "Bo fajne pivo".


STOUT

VANILLIA STOUT svrchně kvašený tmavý speciál 13°. Náš Vanillia Stout Vás okouzlí chutí vanilky a čokolády. Barva: tmavě hnědá s nádechem do černa, střední říz, krémová, hustá pěna a vyvážená hořkost.
Celkový počet článků: 28
1 [2] 3
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz