Výpis všech článků

FACHMAN IPA!

FACHMAN 14° IPA India Pale Ale
Dokonale vyvážená hořkost je dosažena americkými chmely a zaručeně Vám naladí chuťové pohárky. Vynikajíci pitelnost předurčuje tuto naši prvotinu IPA India Pale Ale k favoritům našich pivních speciálů. Ve vůni  můžete objevit unikátní borovicové aroma s tóny citrusů.
... Bo fajne pivo ...


ELDORADO

Svrchně kvašené světlé pivo 12°American Pale Ale. Americká varianta klasického anglického piva. Barva zlatavá, kterou pivu dodává neupražený ječný slad a speciální druh kvasnic. Ty zároveň zajistí plnou a lehce nasládlou až ovocnou chuť, připomínající citrusy.


CHINOOK

Svrchně kvašené světlé pivo 11° Single Hop, chmeleno pouze americkým chmelem Chinook. Vařeno dle naší receptury "bo fajne pivo".


TOMAHAWK

FACHMAN 11° Single Hop
Svrchně kvašené světlé pivo 11°, chmeleno pouze americkým chmelem. Vámi velmi oblíbené a skvěle pitelné lehké pivo "bo fajne pivo".


IDAHO 007

Svrchně kvašené světlé plné pivo 12° SUN APA, chmeleno pouze americkými chmely. Chmel Idaho 7 byl vyšlechtěn na Jackson Hop Farm ve Wilder ve státě Idaho, podle kterého dostal své jméno.


PŠENKA

Svrchně kvašené pšeničné světlé pivo 11° typu weissbier. Speciálně uvařeno na Vaše přání. Naše světlá Pšenka je svěží letní osvěžení, která má dlouhou tradici u našich bavorských sousedů.


HUPCUK ALE

Svrchně kvašené polotmavé pivo HUPCUK AMERICAN ALE 12°, Toto pivo jsme speciálně uvařili na přivítání jara. Jantarová varianta šťavnatého a hutného piva stylu ALE z východního pobřeží Spojených států.


FAJSEL ALE

Svrchně kvašené světlé pivo FAJSEL ALE. Chmeleno americkým chmelem. V našem FAJSEL ALE můžete cítit aromatický chmel s jedinečným květinovo/kořeněným charaktem a vyváženou hořkostí. Ovocný nádech ostružin a manga je kombinován s citrusovým aroma, barva zlatavá. Vyrobeno, dle naší receptury.
Celkový počet článků: 28
1 2 [3]
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz