Výpis všech článků

VIŠEŇ

Spodně kvašené polotmavé výčepní pivo 9° s jemnou ovocnou vůní a příchutí višně, taktéž vhodné pro letní období "Bo fajne pivo"


 


CUKROUŠ

Spodně kvašený polotmavý speciál CUKROUŠVídeňský speciál vyroben pro Vás na vánoční období. Barva dozlatova vypečeného vánočního cukroví s aroma badiánu, skořicí, zázvorem a hřebíčku. Ideální pro vychutnání si tohoto svátečního speciálu v čase vánočním "Bo fajne pivo".


STOUT

VANILLIA STOUT svrchně kvašený tmavý speciál 13°. Náš Vanillia Stout Vás okouzlí chutí vanilky a čokolády. Barva: tmavě hnědá s nádechem do černa, střední říz, krémová, hustá pěna a vyvážená hořkost.


FACHMAN

Svrchně kvašené světlé silné pivo
Svrchně kvašený světlý speciál IPA India Pale Ale 14°. Tento pivní speciál vaříme pro "fajnšmekry". Dokonale vyvážená hořkost je dosažena americkými chmely a zaručeně Vám naladí chuťové pohárky. Fachman se stal favoritem našich pivních speciálů. Ve vůni můžete objevit unikátní borovicové aroma s tóny citrusů. FACHMANA by jste měli ochutnat. Varování: Návykové!


ELDORADO

Svrchně kvašené světlé pivo 12°American Pale Ale. Americká varianta klasického anglického piva. Barva zlatavá, kterou pivu dodává neupražený ječný slad a speciální druh kvasnic. Ty zároveň zajistí plnou a lehce nasládlou až ovocnou chuť, připomínající citrusy.


CHINOOK

Svrchně kvašené světlé pivo 11° Single Hop, chmeleno pouze americkým chmelem Chinook. Vařeno dle naší receptury "bo fajne pivo".


Ochutnejte naši prvotinu FACHMAN IPA!

FACHMAN 14° IPA India Pale Ale
Tento pivní speciál jsme uvařili pro "fajnšmekry". Dokonale vyvážená hořkost je dosažena americkými chmely a zaručeně Vám naladí chuťové pohárky.  Vynikajíci pitelnost předurčuje tuto naši prvotinu IPA India Pale Ale k favoritům našich pivních speciálů.
Ve vůni  můžete objevit unikátní borovicové aroma s tóny citrusů.
Doporučení: FACHMANA by jste měli ochutnat.
Varování: Návykové!
... Bo fajne pivo ...


TOMAHAWK

FACHMAN 11° Single Hop
Svrchně kvašené světlé pivo 11°, chmeleno pouze americkým chmelem. Vámi velmi oblíbené a skvěle pitelné lehké pivo "bo fajne pivo".


IDAHO 007

Svrchně kvašené světlé plné pivo 12° SUN APA, chmeleno pouze americkými chmely. Chmel Idaho 7 byl vyšlechtěn na Jackson Hop Farm ve Wilder ve státě Idaho, podle kterého dostal své jméno.


PŠENKA

Svrchně kvašené pšeničné světlé pivo 11° typu weissbier. Speciálně uvařeno na Vaše přání. Naše světlá Pšenka je svěží letní osvěžení, která má dlouhou tradici u našich bavorských sousedů.
Celkový počet článků: 32
1 2 [3] 4
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz