Ubytování: Apartmány Nad pivovarem
 
 
Chcete se u nás ubytovat? V r. 2017 jsme postavili uxusní podkrovní apartmány.

Máme pro Vás 6 apartmánů nadstandardních rozměrů. Zařízeny jsou ve stylovém masivním dřevěném nábytku. V našich apartmánech je k dispozici vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, Wi-fi, každý apartmán disponuje vlastní KLIMATIZACÍ, Smart LED TV s plochou obrazovkou, lednice, šatní skříň, úložný prostor na osobní věci, ručníky, toaletní potřeby zdarma. Všechny postele jsou vyráběny na míru, mají kvalitní lamelový rošt a matrace. Bezplatné a monitorované parkoviště.
 
Všechny ceny jsou uvedeny vč.DPH. Možnost smluvních cen pro stálé zákazníky, větší skupiny a pobyty na pět a více dní.

Další informace najdete zde:
www.ubalona.cz/cs/ubytovani.html
 
 

Apartmán HLADINKA

52 m2 + zastřešený balkon /pro 3 osoby/
možnost přistýlkyPodkrovní apartmán s plně vybaveným kuchyňským koutem s indukční deskou, jídelním stolem, velkou manželskou postelí, jednou samostatnou postelí, extra velkou rozkládací pohovkou.

Hladinka nabízí útulné místečko s krásným výhledem na Horní Bludovice a za hezkého počasí až na Lysou horu. Tento apartmán má také zastřešený balkón s posezením.
 

Apartmán SPILKA

44 m2 /pro 5 osob/Apartmán s plně vybaveným kuchyňským koutem s indukční deskou, jídelním stolem, velkou manželskou postelí, jednou samostatnou postelí, extra velkou rozkládací pohovkou.

Spilka nabízí útulné místečko s příjemným výhledem na údolí řeky Lučina a Horní Datyně.
 

Apartmán VARNA

56 m2 /pro 5 osob/VARNA velký luxusní apartmán skládající se ze dvou samostatných místností s kuchyňským koutem s indukční deskou, jídelním stolem, velkou manželskou postelí, dvěma samostatnými postelemi, rozkládací pohovkou.

VARNA nabízí útulné místečko s příjemným výhledem na údolí řeky Lučina a Horní Datyně.
 

Apartmán KRYGL

31m2 /pro 2 osoby/ bez klimatizace
 

Moderní apartmán. Velikostně je nejmenší z našich apartmánů.
 

Apartmán TUPLÁK

44 m2 /pro 5 osob/ bez klimatizace

 
Apartmán s plně vybaveným kuchyňským koutem s indukční deskou, jídelním stolem, velkou manželskou postelí KING SIZE, postele mají kvalitní lamelový rošt a matrace/, rozkládací pohovkou.

Apartmán ŠNYT

72 m2 /pro 5 osob/ možnost přistýlky


Velký luxusní podkrovní apartmán skládající se ze dvou samostatných místností s jídelním stolem, velkou manželskou postelí, jednou postelí a rozkládací pohovkou.
 
 
 


Dárek pro naše hosty
Čepované pivo, dle svého výběru nebo pivo v PET láhvi 0,5L


Kontakt a další informace
Pro ubytování nás kontaktujte
na mobilním čísle: +420 601 550 001
nebo info@ubalona.cz
www.ubalona.cz


Fotografie
Na fotografie se podívejte na webu U Balona zde:
www.ubalona.cz/fotogalerie.php
 
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz