Výpis všech článků

Přehled služeb hostince a pivovaru U Balona

V našem pivovaru Balon se o vás dokonale postaráme. Přinášíme vám přehled našich služeb v kostce:

• havířovský minipivovar Balon nabízí celou řadu unikátních pviních speciálů i pivních stálicí (Majstr, Bulač, Hajcman, Borůvka...)
• pivo plníme do KEG sudů s kombi naražečem o objemu 10, 20, 30 l nebo 50 l
• hostinec U Balona nabízí kapacitu míst až 150 lidí
• jsme vybaveni moderní vzduchotechnikou s filtrací
• výbornou a vyhlášenou kychyni s poledním menu...


Už jste vyzkoušeli naše pivní lázně?

Užijte si luxus a soukromí v našich privátních beer spa, kde nebudete rušeni dalšími návštěvníky. BPL budou 75 minut k dispozici pouze Vám. Nabízíme i možnost BPL procedury pro 2 až 4 osoby nebo 2 páry.

Lázně můžete navštěvovat každý den v těchto hodinách - v 11:00 hodin, ve 13:00 hodin, v 15:00 hodin, v 17:00 hodin a v 19:00 hodin. Rezervaci na určitý den a hodinu si rezervujte pouze telefonicky na našem mobilním čísle 601 550 001 (Upozornění: od 1. 10. 2022 otevíráme po letní pauze).


Ubytujte se stylově v moderních apartmánech nad pivovarem

Chcete se u nás ubytovat? Máme pro vás luxusní podkrovní apartmány s možností výborné kuchyně, velké letní terasy, řízným pivečkem z našeho minipivovaru U Balona nebo Balonových pivních lázní.

Apartmány NAD PIVOVAREM jsou zcela nově postavené. Máme pro Vás připravené 2 luxusní podkrovní apartmány nadstandardních rozměrů. Zařízené jsou ve stylovém dřevěném nábytku...


MERY

MERY - Svrchně kvašené pšeničné plné pivo American WheatSpring special. Nefiltrovaný, nepasterizovaný. Vyrobeno, dle naší receptury.


SEXY Céé

Svrchně kvašené světlé pivo SUN APA. Vaření piva je naše vášeň, rádi experimentujeme a zkoušíme nové chutě a pivní styly. Tentokrát jsme Vám uvařili letní speciál ve kterém můžete cítit tropické ovoce.


KILOFF

Svrchně kvašené světlé silné pivo New England IPA 14°, chmeleno americkými chmely. Jelikož vám KILOFF tak chutnal a vypili jste ho dříve než jsme předpokládali, nelenili jsme a znovu pečlivě navařili :)


SORÁČ

SORÁČ 11° je pivo vyrobené z amerického chmele Sorachi Ace. Vyslyšeli jsme Vaše prosby a Soráč opět uvařili. Nečekali jsme na teplé letní dny, kdy toto naše skvělé pivo hasí žízeň nejlépe jak umí ;) Barva zlatavá, střední říz, vyvážená hořkost, skvělá pitelnost.


KRULLIK SPRING

Svrchně kvašené světlý speciál 13° american Pale Ale.

Vařeno dle naší receptury "bo fajne pivo".


KAZBEK

Svrchně kvašené světlé pivo KAZBEK 11° - SINGLE HOP PALE ALE. Kazbek je první český chmel, který má výrazný citrusový charakter. I u tohoto pivka držíme skvělou pitelnost a chmel je v popředí. Barva zlatavá, osvěžující pivo pro letní dny. Vyrobeno dle naší receptury.


MAJSTR

Spodně kvašený světlý ležák
 
Světlý ležák 12° plzeňského typu, sladové plnosti nahořklé chuti, vařeno výhradně z plzeňského sladu, chmeleno žateckým červeňákem. Překvapí příjemnou hořkostí. Vyroben, dle naší receptury, no prostě naše dvanáctka.
Celkový počet článků: 32
[1] 2 3 4
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz