Ubytujte se stylově v moderních apartmánech nad pivovarem

Chcete se u nás ubytovat? Máme pro vás luxusní podkrovní apartmány s možností výborné kuchyně, velké letní terasy, řízným pivečkem z našeho minipivovaru U Balona nebo Balonových pivních lázní.

Aktuální informace, ceny:
www.ubalona.cz/cs/ubytovani.html


Pro ubytování nás kontaktujte na mobilním čísle: +420 601 550 001 nebo info@ubalona.cz

Apartmány NAD PIVOVAREM jsou zcela nově postavené. Máme pro Vás připravené 2 luxusní podkrovní apartmány nadstandardních rozměrů. Zařízené jsou ve stylovém dřevěném nábytku. V našich apartmánech je k dispozici vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, WI-FI, klimatizace, Smart LED TV s plochou obrazovkou, lednice, šatní skříň, úložný prostor na osobní věci, ručníky, toaletní potřeby zdarma. Všechny postele jsou vyráběny na míru a mají kvalitní lamelový rošt a matrace. Bezplatné a monitorované parkoviště. Upozorňujeme, že HLADINKA se nachází v podkroví, tudíž host prochází 2 patry bez výtahu. V roce 2018 jsme postavili další dva apartmány: VARNU a SPILKU, které svým interiérem v masivním dřevě navazují na původní dva z roku 2017. Nově máme TUPLÁK A KRYGL. Bezplatné a monitorované parkoviště.

Přehled našich apartmánů:

• Apartmán HLADINKA 52 m2 + zastřešený balkon /pro 3 osoby/ možnost přistýlky
• Apartmán SPILKA 44 m2 /pro 5 osob/
• Apartmán VARNA 56 m2 /pro 5 osob/
• Apartmán KRYGL 31m2 /pro 2 osoby/ bez klimatizace
• Apartmán TUPLÁK 44 m2 /pro 5 osob/ bez klimatizace
• Apartmán ŠNYT 72 m2 /pro 5 osob/ možnost přistýlky ŠNYT


Dárek pro naše hosty: Čepované pivo, dle svého výběru nebo pivo v PET láhvi 0,5L.

Najdete nás v příjemné lokalitě nedaleko centra města Havířov, ale zároveň v poklidném prostředí řeky Lučiny a odpočinkové zóny směrem na Datyně a Bludovice. K dispozici je vám také rozsáhlá letní terasa s posezením a velkým dětským hřištěm. Máme svůj Slezský minipivovar, aříme pouze nefiltrovaná a nepasterizovaná piva. Prvotinou našeho řemeslného minipivovaru byl: ŠTAJGR® 12° světlý ležák nyní MAJSTR a BULAČ® 10° světlé výčepní pivo. Nebojíme se od samého počátku vzniku minipivovaru (r 2014) experimentovat a každý měsíc vás zásobujeme pivními speciály jako jsou svrchně kvašená piva - IPA, APA, SUN APA, STOUT, SIGLE HOP a jiné. Všechny tyto pivní styly jsou u nás velmi rychle vypity a tím se nám potvrzuje, že vám naše piva chutnají a že svou práci děláme dobře a poctivě. Originalita je to slovo pro nás typické při níž nehledíme nalevo ani napravo. Máme svou cestu, které se už léta držíme. Vaříme klasickou českou kuchyni, ale i mezinárodní pokrmy, speciality k pivu, denní menu a jiné kulinářské pochoutky. Nově jsme otevřeli pro naše hosty Balonovy pivní lázně, kde můžete nerušeně relaxovat v dubových kádích nebo na slámovém lůžku či využít finskou saunu.

V okolí se lze věnovat cyklistice a dalším aktivitám. Vede zde cyklostezka směrem na Beskydy (Lysou horu), Žermanickou a Těrlickou přehradu. Ihned za ubytováním se nachází oblíbená běžecká trasa podél řeky Lučiny.

Domluvíte se zde těmito jazyky: česky, anglicky, polsky, slovensky

Přijeďte se za námi podívat, těšíme se na vás.

Fotky našich apartmánů:
 
 
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15

Všechny fotografie z galerie Ubytování - Apartmány

SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz