Slezský pivovar čepuje

SORÁČ

SORÁČ 11° je pivo vyrobené z amerického chmele Sorachi Ace. Vyslyšeli jsme Vaše prosby a Soráč opět uvařili. Nečekali jsme na teplé letní dny, kdy toto naše skvělé pivo hasí žízeň nejlépe jak umí ;) Barva zlatavá, střední říz, vyvážená hořkost, skvělá pitelnost.


KRULLIK SPRING

Svrchně kvašené světlý speciál 13° american Pale Ale.

Vařeno dle naší receptury "bo fajne pivo".


KAZBEK

Svrchně kvašené světlé pivo KAZBEK 11° - SINGLE HOP PALE ALE. Kazbek je první český chmel, který má výrazný citrusový charakter. I u tohoto pivka držíme skvělou pitelnost a chmel je v popředí. Barva zlatavá, osvěžující pivo pro letní dny. Vyrobeno dle naší receptury.


MAJSTR

Svrchně kvašený tmavý speciál PORTER 15°. Složení: voda z Beskyd,  ječné a pšeničné slady (A1), žatecký a americký chmel. Potěší všechny milovníky tmavých piv, v chuti objevíte karamel a čokoládu. Pivo sytě černé barvy s hustou smetanovou pěnou se vyznamenává velmi lahodnou, sladově nasládlou, zároveň však příjemně osvěžující chutí.


HEVER

Svrchně kvašený polotmavý speciál HEVER. Chmeleno prémiovým anglickým chmelem, barva zlatavá s opálovým zákalem. První doušek ukáže slad a hned následně přechází do hořkosti, která trvá a trvá. Vyrobeno dle naší receptury.


BIJOK

Spodně kvašený polotmavý speciál 15°, karamelové barvy s krémovou pěnou. Vařeno ze tří druhů sladu. Ochutnejte našeho BIJOKA!

Svou silou Vás zahřeje a potěší chuťové buňky.


Pivo 12

Světlý ležák 12° plzeňského typu, sladové plnosti nahořklé chuti, vařeno výhradně z plzeňského
sladu, chmeleno žateckým červeňákem.

Překvapí příjemnou hořkostí. Vyroben, dle naší receptury, no prostě náše 12.
 


BULAČ

Světlé výčepní pivo 10°, lehčí sladové chuti. Slabší parťák ŠTAJGRA.

BULAČ: označení pocházející z Ostravska. Bulačem je nazývána osoba, která nepříjde do práce nebo vynechá směny např. z důvodu předchozí noční pijatyky...


ŠTOLA

Tmavý ležák 12° spodně kvašený, flekovského typu s jemnou hořkostí. Vařeno ze čtyř druhů sladu.


HAJCMAN

Spodně kvašený polotmavý speciál 13°, příjemně sladový charakter a nádherným aroma po sladu, jantarové barvy, vařeno ze dvou druhů sladů "Bo fajne pivo"


 
Celkový počet článků: 23
[1] 2 3
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz