Slezský pivovar čepuje

MERY

MERY - Svrchně kvašené pšeničné plné pivo American WheatSpring special. Nefiltrovaný, nepasterizovaný. Vyrobeno, dle naší receptury.


SEXY Céé

Svrchně kvašené světlé pivo SUN APA. Vaření piva je naše vášeň, rádi experimentujeme a zkoušíme nové chutě a pivní styly. Tentokrát jsme Vám uvařili letní speciál ve kterém můžete cítit tropické ovoce.


KILOFF

Svrchně kvašené světlé silné pivo New England IPA 14°, chmeleno americkými chmely. Jelikož vám KILOFF tak chutnal a vypili jste ho dříve než jsme předpokládali, nelenili jsme a znovu pečlivě navařili :)


SORÁČ

SORÁČ 11° je pivo vyrobené z amerického chmele Sorachi Ace. Vyslyšeli jsme Vaše prosby a Soráč opět uvařili. Nečekali jsme na teplé letní dny, kdy toto naše skvělé pivo hasí žízeň nejlépe jak umí ;) Barva zlatavá, střední říz, vyvážená hořkost, skvělá pitelnost.


KRULLIK SPRING

Svrchně kvašené světlý speciál 13° american Pale Ale.

Vařeno dle naší receptury "bo fajne pivo".


KAZBEK

Svrchně kvašené světlé pivo KAZBEK 11° - SINGLE HOP PALE ALE. Kazbek je první český chmel, který má výrazný citrusový charakter. I u tohoto pivka držíme skvělou pitelnost a chmel je v popředí. Barva zlatavá, osvěžující pivo pro letní dny. Vyrobeno dle naší receptury.


MAJSTR

Spodně kvašený světlý ležák
 
Světlý ležák 12° plzeňského typu, sladové plnosti nahořklé chuti, vařeno výhradně z plzeňského sladu, chmeleno žateckým červeňákem. Překvapí příjemnou hořkostí. Vyroben, dle naší receptury, no prostě naše dvanáctka.


HEVER

Svrchně kvašený polotmavý speciál HEVER. Chmeleno prémiovým anglickým chmelem, barva zlatavá s opálovým zákalem. První doušek ukáže slad a hned následně přechází do hořkosti, která trvá a trvá. Vyrobeno dle naší receptury.


BIJOK

Spodně kvašený polotmavý speciál 15°, karamelové barvy s krémovou pěnou. Vařeno ze tří druhů sladu. Ochutnejte našeho BIJOKA!

Svou silou Vás zahřeje a potěší chuťové buňky.


BULAČ

Světlé výčepní pivo

Světlé výčepní pivo 10°, lehčí sladové chuti. Náš Bulač je vyhlášený již po celé republice. Také se o něm dočtete v archívu magazínu Euro.

BULAČ: označení pocházející z Ostravska. Bulačem je nazývána osoba, která nepříjde do práce nebo vynechá směny např. z důvodu předchozí noční pijatyky...
 
Celkový počet článků: 25
[1] 2 3
SLEZSKÝ PIVOVAR

je umístěn ve více než sto let staré budově Hostince U Balona na ulici Selská 1329/43 v klidové zóně města Havířov. Tato budova byla postavena spolkem místních občanů Bludovic v roce 1911.

Součástí hostince je rozsáhlá letní terasa s velkým dětským hřištěm a překrásným výhledem na meandry řeky Lučina. Terasa je vyhledávaným a oblíbeným místem rodin s dětmi, cyklistů a pejskařů pro svou jedinečnou přírodní atmosféru.

Kontaktní informace
SLEZSKÝ PIVOVAR s.r.o.
Selská 1329/43
736 01, Havířov-Město

Telefon: +420 596 810 914
Mobil: +420 601 550 001
E-mail: info@slezskypivovar.cz